Start przemysl foto
Przemyśl ciekawe zdjęcia. Przemyśl Foto to obszerna galeria zdjęć, najpiękniejsze zdjęcia miasta. Żadnych opisów tylko zdjęcia, zabytki, Panorama Przemyśla, kościoły stare ulice, zabytkowe kamienice, piękne zakątki, stok narciarski w Przemyślu i inne atrakcje.
End przemysl foto
Twierdza Przemyśl - galeria zdjęć Linki / ReklamaPublikacja oraz zasady wykorzystania fotografiiikpoczta@wp.plPrzemyśl Foto - strona główna
Galerie handlowe w Przemyślu - GALERIA SANOWA to 30 tysięcy metrów kwadratowych przy ul. Kopernika stoiska renomowanych firm, kino z sześcioma salami w podziemiach garaże mieszczące 800 samochodów. GALERIA PRZEMYSL - ponad 10 000 m2 przy ul. Jagiellońskiej, skupia na trzech poziomach ponad 50 sklepów. CEGIELNIA - centrum handlowe przy ul. Słowackiego, hipermarkety: spożywczy, budowlany, sportowy i meblowy oraz kilkadziesiąt mniejszych sklepów.
Stare miastoPrzemyśl ZasaniePrzemyśl dawniej stare fotografieTwierdza Przemyśl - forty zdjęciaStok narciarski narciarski w Przemyślu

Stare miasto, rynek i najbliższe okolice centrumPrzemyśl ZasaniePocztówki i stare zdjęciaTwierdza Przemyśl - forty i budowle obronneStok i wyciąg narciarski panorama miasta, piękne widoki


Galeria Sanowa - lokalizacja: Przemyśl, centrum handlowe zlokalizowane będzie przy rzece San, na ul. Sanowej i Kopernika 7 min. jazdy samochodem od centrum miasta. Ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej, około 110 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych usytuowanych na jednej kondygnacji, multikino, restauracja. Inwestorem i deweloperem jest San Development, spółka utworzona na potrzeby realizacji obiektu. W jej skład wchodzą firmy Beef San i P.A Nova, która jest jednocześnie wykonawcą generalnym inwestycji. Projekt galerii powstał w biurze architektonicznym MWM Architekci. Nowa inwestycja to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe.
Galeria handlowa - sanowa
W galerii jest ponad 110 sklepów i punktów usługowych, rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Poza tym przewidziano ok. 850 miejsc w podziemnym parkingu. Głównymi najemcami są: H&M, Douglas, Natura, Kaufland, MediaExpert, Reporter, CCC i Martes Sport. Ostatnio dołączyły kolejne marki, takie jak Orsay, Ryłko, Quazi, Yes, 5.10.15, Wojas, Visio Express. Podpisano umowy z operatorem spożywczym jakim będzie Kaufland. Branża odzieżowa: H&M, z branży adg rtv w centrum jest sklep sieci Media Expert. Nie zabrakło też innych rozpoznawalnych marek, takich jak np. Orsay czy perfumeria Douglas - podsumowuje Szymon Łukasik, Starszy Negocjator Działu Powierzchni Handlowych Cushman & Wakefield.


Centrum Handlowe "Cegielnia" zlokalizowane jest w odległości 3500 metrów od ścisłego centrum Przemyśla i 6000 metrów od powstającego przejścia granicznego z Ukrainą. Organizacja mistrzostw EURO 2012 przez Polskę i Ukrainę powoduje, iż upewniliśmy się co do słuszności lokalizacji centrum handlowego na tym terenie. Pewnym wydaje się być budowa przejścia granicznego w Malhowicach, poszerzenie granic miasta Przemyśla do granicy z Ukrainą, budowa autostrady A4 do granicy Państwa. Lokalizacja naszego centrum na terenie byłej cegielni spowodowała, iż władze Przemyśla przeznaczają w bezpośredniej bliskości tereny pod budownictwo wielorodzinne. Centrum Handlowe "Cegielnia" zaprojektowane jest w sposób charakterystyczny dla europejskiej zabudowy centrów handlowych, położone będzie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta Przemyśla, na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z południowo - wschodnią obwodnicą m. Przemyśla łączącą ulice Krakowską, Lwowską i Słowackiego. W obiektach Centrum Handlowego "Cegielnia" przeznaczamy powierzchnie pod:
   1. hipermarket branży spożywczo - przemysłowej ok. 9 800 m2
   2. hipermarket branży budowlanej ok. 8 552 m2
   3. multikino ok. 2 200 m2
   4. hipermarket branży sportowej
   5. hipermarket branży meblowej
   6. galerie i pasaże handlowe ok. 23 321 metrów kwadratowych

Dla klientów centrum przeznaczymy 1 261 miejsc postojowych na głównym parkingu. Dodatkowymi miejscami postojowymi dysponuje parking publiczny posiadający 242 miejsca dla samochodów osobowych oraz 13 miejsc dla autobusów i samochodów ciężarowych typu TIR.Centrum handlowe to obiekt: przyjazny, wpisany w otaczający krajobraz, łatwo dostępny, oferujący różnorodne usługi, zapewniający zakupy nie tylko mieszkańcom Przemyśla lecz również sąsiadom z Ukrainy.
Galeria Cegielnia
Galeria Przemyśl zlokalizowana jest w centrum Przemyśla przy ulicy Jagiellońskiej w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i międzynarodowego dworca autobusowego. Przy galerii znajdują się przystanki autobusowe, łączący to miejsce praktycznie z każdym rejonem miasta. Dziennie w tym rejonie przemieszcza się ponad 6 000 pieszych mieszkańców Przemyśla. Nowoczesne i funkcjonalne centrum handlowe o powierzchni ponad 10 000 m2, skupia na trzech poziomach ponad 50 sklepów. Na klientów galerii czeka bogata i zróżnicowana oferta lokali handlowych, usługowych  i restauracji, co pozwoli na dokonanie wszystkich niezbędnych zakupów pod jednym dachem, a także odpoczynek w komfortowym wnętrzu.
galeria przemyśl
Wkrótce zobaczysz więcej zdjęć w naszej galerii - zapraszamy do obejrzenia wszystkich fotografii. Wykorzystano materiały z serwisów: http://www.galeriehandlowe.pl, http://cegielniaprzemysl.pl, http://listings-poland.eur.cushwake.com.pl/.

Link zwrotny do naszej strony:   <a href="http://www.przemysl.friko.pl" title="Przemyśl ciekawe zdjęcia">Przemyśl Foto</a>

Copyright © 2005 Przemysl Foto  ::  JP2info