Start przemysl foto
Przemyśl ciekawe zdjęcia. Przemyśl Foto to obszerna galeria zdjęć, najpiękniejsze zdjęcia miasta. Żadnych opisów tylko zdjęcia, zabytki, Panorama Przemyśla, kościoły stare ulice, zabytkowe kamienice, piękne zakątki, stok narciarski w Przemyślu i inne atrakcje.
End przemysl foto
Twierdza Przemyśl - galeria zdjęć Linki / ReklamaPublikacja oraz zasady wykorzystania fotografiiPrzemyśl Foto - strona główna
Serwis Przemyśl Foto - ciekawe zdjęcia miasta i okolic. Przemyśl Foto to galeria zdjęć miasta Przemyśla. Jeżeli nie możesz przyjechać i zobaczyć miasta na żywo ta strona jest dla ciebie. Znajdzesz tu ciekawe zdjęcia, jest to obszerna podzielona na działy galeria zdjęć. Przemyśl - Brama Bieszczad, miasto wielokulturowe o ponad 1000 letniej historii. Magia tego miejsca to stara architektura, zabytki, kościoły, Bieszczady i piękne widoki oraz wielowiekowa historia. Zapraszam więc do oglądania. Zdjęcia są własnością autora. Zasady wykorzystania fotografii w dziele publikacja zdjęć.
Stare miastoPrzemyśl ZasaniePrzemyśl dawniej stare fotografieTwierdza Przemyśl - forty zdjęciaStok narciarski narciarski w Przemyślu

Stare miasto, rynek i najbliższe okolice centrum miastaPrzemyśl - ZasaniePocztówki i stare zdjęciaTwierdza Przemyśl - forty i budowle obronneStok i wyciąg narciarski panorama miasta

Webmasterzy mogą wykorzystywać zdjęcia do woli pod warunkiem, że umieszczą na swojej stronie głównej link zwrotny skąd pochodzą zdjęcia. Poniżej kod linka do wklejenia na swojej stronie:
Niestety pojawiły się liczne plagiaty zdjęć umieszczane na różnych stronach www bez podania źródła skąd zaczerpnięto materiały. W związku z powyższym zdjęcia podpisywane będą !!!

Studenci i uczniowie wykorzystujący zdjęcia do np.: prezentacji szkolnych, czy innych opracowoań edukacyjnych powinni podać w spisie literatury adres strony internetowej skąd pochodzą materiały. Aby wykorzystać zdjęcia do innych celów komercyjnych wymagana jest zgoda autora.

Istnieje możliwość przesłania konkretnej fotografii w wysokiej rozdzielczości, wówczas proszę o kontakt. Wykorzystanie mapy Twierdzy Przemyśl dozwolone jedynie za zgodą jej autora.

Link zwrotny:   <a href="http://www.przemysl.friko.pl" title="Przemyśl ciekawe zdjęcia">Przemyśl Foto</a>

Copyright © 2005 Przemysl Foto